ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі міліція затримала землевпорядника з хабаром у 43 тисячі гривень

Службовець вимагав гроші у двох фермерів за те, щоб їм продовжили оренду земельної ділянки площею понад півсотні гектарів
Depo.
17 серпня 2015 12:26
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі ГУ МВС України у Запорізькій області. Оперативники на днях затримали працівника сільради в його кабінеті в момент одержання частини суми. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

У березні цього 2015 року до одного з фермерів зателефонував невідомий, який відрекомендувався землевпорядником сільської ради. Він повідомив, що договір на оренду земельної ділянки у березні 2015 року закінчився. У зв'язку з цим необхідно продовжити зазначений договір шляхом внесення офіційного платежу або передати йому особисто половину суми оренди, яка склала 43 тисячі гривень. В іншому випадку на черговій сесії сільради земельну ділянку буде передано іншим особам.

Працівники УПЗСЕ затримали правопорушника в його службовому кабінеті під час передачі частини обумовленої суму у розмірі 20 тисяч гривень.

Посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Багато цікавої інформації Ви зможете знайти на Depo.Запоріжжя