ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі депутат-укропівець, що склав мандат, просить його повернути

Депутат Енергодарської міськради від партії Укроп Артем Дубков, який наприкінці лютого, написав заяву про складання депутатських повноважень, просить провернути йому депутатське посвідчення

Depo.
13 березня 2018 12:14
ФОТО: depo.ua

Відповідну заяву депутат направив в Енергодарську міськраду, передає портал Depo.Запоріжжя з посиланням на сторінку депутата у "Фейсбуці".

Дубков каже, що про складання депутатських повноважень заявив "у стані крайнього емоційного хвилювання" та просить залишити заяву про дострокове припинення повноважень без розгляду та повернути йому посвідчення депутата Енергодарської міськради.

Депутат також заявив, що готовий піти, але разом з усім депутатським корпусом.

"Дуже шкода, пані та панове, що мій вчинок був прийнятий вами як слабкість, я точно не слабка людина і не порадую вас своїм відходом. Я продовжую виконувати свої депутатські повноваження! Пропоную всьому депутатському корпусу скласти повноваження одночасно, адже я впевнений, Морщавка (Іван Морщавка - депутат Енергодарської міськради, який подав петицію про розпуск ради - Ред.) продавить реєстрацію петиції! Тепер вже я точно не піду сам, Тільки з Вами, 34", - повідомив Дубков.

Нагадаємо, про складання депутатських повноважень Дубков заявив 21 лютого. Відмовитися від депутатства Дубков вирішив через неможливість розв'язувати проблеми містян, адже "депутати витрачають свій час і сили на міжпартійні війни, про людей згадуючи все рідше і рідше".

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

Також читайте нас на Facebook та у Twitter