На Запоріжжі бюджетні установи фінансуватимуть в залежності від кількості жінок

В Запорізькій області планується провести гендерний аналіз бюджетних установ
Depo.
4 лютого 2016 10:27
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі ЗОДА.

Проведення гендерного аналізу обговорювалося під час зустрічі заступника голови ЗОДА Едуарда Гугніна з представниками проекту “Гендерно орієнтоване бюджетування в Україні” Майєю Босніч, Тетяною Іваніною та Тамарою Огородовою.

Учасники зустрічі обговорили стан та проблеми гендерної рівності в Україні, міжнародний досвід упровадження гендерно орієнтованого бюджетування та його етапи, сутність та принципи, а також гендерний портрет Запорізької області.

Крім того, гості презентували головні етапи проекту “Гендерно орієнтоване бюджетування в Україні”, метою якого є перерозподіл бюджетних коштів у відповідності до потреб представників різних статей.

Зокрема, було запропоновано провести аналіз інтернатних закладів області та виявити потреби людей різної статі. Відповідно до висновків Міністерству фінансів України буде направлено пропозиції щодо перерозподілу бюджетного фінансування. Загалом проект має на меті охопити подібним аналізом більшість сфер бюджетного фінансування: освіту, медицину, спорт та інші.

Зі свого боку Едуард Гугнін запевнив, що можливості втілення в життя проекту “Гендерно орієнтоване бюджетування в Україні” саме на теренах Запорізького регіону буде розглянуто найближчим часом.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя