ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі боронитися від диверсантів і терористів будуть через відеокамери

Голова області Григорій Самардак каже, що керівники підприємств несуть персональну відповідальність за організацію охорони об'єктів інфраструктури
Depo.
21 травня 2015 17:01
ФОТО: depo.ua

Про це губернатор повідомив під час засідання обласного штабу щодо забезпечення безпеки громадян, захисту об'єктів інфраструктури та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації на території області.

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua з посиланням на прес-службу ОДА, на території області посилено охорону на 274 об'єктах підвищеної небезпеки, на 234 об'єктах організовано встановлення систем відеоспостереження (встановлено 1869 камер відеоспостереження), на 144 об'єктах налагоджено роботу диспетчерських служб (до початку роботи штабів було 28 диспетчерських служб).

Силами міліції спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України забезпечена цілодобова охорона трьох електростанцій (АЕС, ТЕС, ГЕС), міжнародного аеропорту "Запоріжжя", 17 залізничних і 36 автотранспортних вокзалів, 13 стратегічно важливих мостів. Збільшено кількість патрульних нарядів, які залучені для несення служби по забезпеченню охорони громадського порядку (щодня несуть службу 164 автопатрулі і 214 піших нарядів, у складі яких близько 1100 співробітників органів внутрішніх справ).

"Організація системи безпеки - це безперервний процес, що вимагає постійної участі всіх профільних служб та відповідальних осіб. Як результат, у нашому регіоні збережено правопорядок та забезпечено охорону всіх важливих об'єктів. Завдяки заздалегідь проведеному комплексу організаційних і практичних заходів під час травневих свят в області було забезпечено правопорядок у місцях масового перебування людей та не допущено виникнення надзвичайних ситуацій. У Запорізькій області влада, міліція, СБУ, прокуратура, військові, ДСНС працюють у єдиному напрямку.

Завдання підприємств - продовжувати забезпечення повноцінної охорони: встановлювати системи відеоспостереження, проводити навчання, мобілізувати всі сили та ресурси для того, аби не допустити навіть найменшої ймовірності виникнення надзвичайної ситуації. Всі керівники несуть персональну відповідальність за забезпечення охорони та безпеки своїх об'єктів", - наголосив Григорій Самардак.