ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На виготовлення табличок з новими назвами вулиць Запоріжжя витратить майже 3 млн

Виготовлення нових табличок для декомунізованих вулиць Запоріжжя профінансують з бюджету розвитку міста
Depo.
24 лютого 2016 17:37
ФОТО: depo.ua

Нові таблички виготовлять за кошти міського бюджету. Це стосується як багатоповерхівок, так і приватного сектора. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі запорізької мерії.

У бюджеті розвитку Запоріжжя на виготовлення табличок з новими назвами вулиць, площ, провулків на фасадах будинків передбачено 2,7 мільйона гривень.

У мерії також зазначають, що городяни не повинні звертатися в паспортні столи, щоб внести зміни в прописку в зв'язку з перейменуванням своєї вулиці. Це буде робитися поступово: при зміні місця проживання, вклеювання нової фотографії в паспорт і так далі. Зараз за це стягується мінімальний адміністративний збір, що ніяк не залежить від закону про декомунізацію. З 4 квітня, в зв'язку зі змінами в законодавстві, ця послуга буде безкоштовною. Для суб'єктів підприємницької діяльності законодавством також не встановлено термін внесення змін до статутних документів через події в Запоріжжі перейменування вулиць.

“У той же час багато хто з підприємців захочуть зробити це добровільно, щоб спростити собі, в інтересах свого підприємства, ведення господарської діяльності. У цьому випадку, відповідно до законодавчих норм, передбачений адміністративний збір, існування якого також ніяк не залежить від прийняття закону про декомунізацію”, - наголосили в мерії.

Нагадаємо, у Запоріжжі декомунізували понад 100 вулиць.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя