На тлі потреби аеропорта Запоріжжя у додаткових коштах Буряк спокушав депутатів "бізнес-рейсами" до Європи

Депутати Запорізької  міськради дісталися найголовніших, за визначенням міського голови Володимира Буряка, питань порядку денного – грошей для аеропорту
 

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Для продовження реконструкції аеропорту, по-перше, планується збільшити кредит – з 10 до 13 мільйонів доларів, що їх надає "Укргазбанк", по-друге, передбачається збільшення фінансування будівництва пасажирського терміналу на 247 мільйонів гривень з міського бюджету.

Спонукаючи депутатів проголосувати за відповідні рішення, міський голова Володимир Буряк розповів, що реконструкція аеропорту викликала інтерес до нього з боку іноземних авіаперевізників. Згадав про рейси Запоріжжя – Варшава, які нині заповнюються на 80%, про рейс до Барселони, що почнуть виконувати вже з травня, а також про інтерес до Запоріжжя компанії Lufthansa. Буряк зазначив, якщо ця німецька компанія зупинить свій вибір на Запоріжжі, то містянам не доведеться шукати стикові рейси і вони зможуть літати в європейські міста, зокрема ті, що є центрами бізнесу, прямо з Запоріжжя.

Чи вплинули ці аргументи на депутатів, сказати важко, але відповідні зміни – до Цільової програми "Забезпечення належної та безперебійної роботи комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" та до рішення міської ради "Про надання місцевої гарантії " були внесені.

Вартість аеропорту перевалила вже за мільярд гривень, однак реконструкцію міський голова обіцяє завершити цьогоріч.

Нагадаємо, Буряк пригрозив мораторієм на програму співфінансування капітальних ремонтів запорізького житлового фонду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя