На співпраці зі спецслужбами Росії "погорів" колишній співробітник запорізької СБУ

Стало відомо, з яким співробітником СБУ підтримували контакти запорізькі службовці, яким закидають допомогу спецслужбам Росії

Прізвище співробітника СБУ, який виявився замішаним у сприянні спецслужбам Росії, оприлюднив дніпровський сайт "Перший міський".

СБУшник, підозрюваний у зраді, - колишній працівник Управління СБУ в Запорізькій області, а нині один із заступників начальника УСБУ в Дніпропетровській області Володимир Михайлов.

Сьогодні в його службовому кабінеті та квартирі відбулися обшуки, обшукані також були автівки співробітника СБУ. За повідомленням сайту, кримінальне провадження стосовно правоохоронця відкрито за статтею 111 "Державна зрада" Кримінального кодексу.

Михайлов працював в запорізькій СБУ до 2009 року, коли, за повідомленням ЗМІ, очолив запорізьке підприємство "Кремнійполімер". У 2014 році він повернувся на роботу в СБУ. Був в АТО. З часом обійняв посаду заступника начальника УСБУ в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, раніше в СБУ повідомили про службових осіб місцевого органу влади на Запоріжжі, що співпрацювали зі спецслужбами Росії та мали сталі контакти з одним із заступників начальника УСБУ в Дніпропетровській області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Мітки: #СБУ