ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На шосту хвилю мобілізації Запорізької області збільшили план призову

У Запоріжжі пройшла нарада з питань організації та проведення часткової мобілізації на території області
Depo.
16 липня 2015 15:53
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі ОДА. Про проведення 5-ї черги часткової мобілізації доповів обласний військовий комісар Олександр Біда. За його словами, при доведеному завданні за призовом 1487 військовослужбовців було покликане 1266 чоловік. Завдання з постачання мобілізаційних ресурсів оцінювалася за трьома критеріями: постачання солдатів, офіцерів і виконання військово-транспортного обов'язку. У повному обсязі показники виконав тільки Оріхівський район. Не впоралися з одним - Бердянський район і Бердянськ.

З 21 червня по 17 серпня в області триває 6 черга мобілізації. Завдання за призовом збільшено пристойно - до 2173 військовозобов'язаних. Тому зараз в регіоні проводяться заходи щодо оповіщення призовників і розшуку військовозобов'язаних, які ухиляються від мобілізації.

"Питання проведення мобілізації в області зараз стоїть дуже гостро. Адже всі ви знаєте ситуацію, яка відбувається на сході країни. Ви бачите, що Мінські домовленості постійно порушуються терористичними організаціями: тривають обстріли та гинуть мирні люди. Однак у Запорізькій області ситуація залишається стабільною і ми нікому не дамо її розхитати. Результати нашої з вами роботи оцінює Президент України, але, що найголовніше - наші земляки. Тому всі гострі питання ми повинні розглядати тільки через призму збереження миру та спокою в нашому регіоні. Це наше головне завдання і ми не можемо знижувати перед собою планку", - зазначив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

Багато цікавої інформації Ви зможете знайти на Запоріжжя.depo.ua