На п'ятому році війни мешканці запорізьких "околиць" змушені дивитися російсько-терористичне ТБ

Проблема з доступом до українського телебачення запоріжців, які мешкають на межі з Донеччиною, досі не розв'язана

Про це на брифінгу, присвяченому переходу на цифрове мовлення, повідомив представник Нацради з питань телебачення та радіомовлення у Запорізькій області Володимир Кучугурний , передає Depo.Запоріжжя.

Жителі Більмацького та Розівського районів області, що межують із Донеччиною, змушені дивитися російські телеканали та канали ОРДО. За словами представника Нацради, ситуація склалася "історично" – антени жителів запорізьких "околиць" налаштовані на потужний передавач донецької телевежі, якою тепер керують окупанти. "Перебити" його сигнал або посилити український, зокрема, з телевежі, що розташована в запорізькій Комиш-Зорі, досі не змогли. "Це технічні проблеми", - повідомив Кучугурний.

Представник Нацради не виключає, що з виключенням аналогового телебачення ситуація з доступом до українського телебачення у Більмацькому та Розівському районах лише погіршиться. Єдиним запобіжником наразі бачить те, що частина запорізьких телеканалів, які не перейшли "на цифру", ще якійсь час мовитимуть "в аналозі".

Нагадаємо, за два тижні до переходу на цифрове мовлення кількість запоріжців, що користуються аналоговим телебаченням, невідома.

Також нагадаємо, у 2015 році в Запорізькій ОДА заявляли, що для припинення російської пропаганди Запоріжжю потрібно 20 мільйонів на заміну ретрансляторів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Мітки: #Росія