На конкурсі в Запоріжжі розіграють цуценя: Що не так із цією ідеєю

Цуценя хочуть розіграти на конкурсі "Юний кінолог", який відбудеться у Запоріжжі у суботу, 21 вересня 

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя

У Запоріжжі в суботу відбудеться чемпіонат із багатоборства з собаками "Юний кінолог". Окрім самої програми, організатори вирішили розіграти серед глядачів цуценя у лотереї. Виграти собаку може будь-хто, хто витягне переможний квиток.

Запорізька зоозахисниця Олеся Кулик, до якої Депо звернулася по коментар, називає такий розіграш сумнівною ініціативою. "Звичайний прояв споживацького ставлення до своїх тварин. Собака як річ, трофей. "Юний кінолог" це здорово звучить, але ж перше слово говорить про те, що з імовірністю в 90% переможець самостійно доглядати, лікувати, піклуватися про тварину не зможе. Також люди різні і люблять різних собак. Якщо говорити м'яко, то вельми сумнівний вибір", – зауважує Кулик.

Журналісти Depo.Запоріжжя зв'язались із організаторами змагання. Вони розповіли, що нічого поганого у такій лотереї не бачать й віддадуть цуценя будь-якому переможцю. Після виграшу вся опіка клубу полягатиме у тому, що вони обіцяють виховувати тваринку у своєму клубі. Що буде, якщо новий господар просто викине цуценя або почне жорстоко з ним поводитись, організатори не кажуть.

Нагадаємо, у неділю у Запоріжжі пройшов Марш за права тварин. Серед вимог учасників, у тому числі, і створення чіткого і зрозумілого реєстру прав власників тварин, а також встановлення відповідальністі за них. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook