На Херсонщині штампами "вибув" зіпсували понад тисячу бюлетенів

У 185-му херсонському окрузі з центром у Каховці штампом "вибув" зіпсували 1293 бюлетені
 

Про це повідомили в громадянській мережі Опора, передає Depo.Херсон.

Бюлетені були зіпсовані на виборчій дільниці №650386, що в селі Нижні Сірогози. Представники виборчої поставили штамп "вибув" на 1293 бюлетенях навпроти прізвища кандидата в президенти Олександра Мороза, "бо почули таку інформацію по телебаченню".

Як прокоментував голова ОВК № 185 Денис Салтиков, за даним фактом складений акт, дані пояснення комісії, написана службова записка в ЦВК про виділення додаткових бюлетенів на цю ДВК. ЦВК взяло в роботу документи, додаткові бюлетені будуть виготовлені й доставлені до початку голосування 31 березня.

Раніше ЦВК повідомляла, що станом на 28 березня 2019 року Центральною виборчою комісією зареєстровано 39 кандидатів на пост Президента України, включених до виборчого бюлетеня з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року для голосування в день виборів, які залишаються суб’єктами виборчого процесу.

Довідка.

До складу 185-округу з центром у місті Каховка входять Верхньорогачицький, Генічеський, Іванівський, Каховський, Нижньосірогозький, Новотроїцький райони, частина Чаплинського району.

Раніше повідомлялося, що "червоний" південь Херсонщини може стати проблемою для влади.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя