На Херсонщині провели в останню путь бортпровідницю, яка загинула на борту літака МАУ

Загиблу у авіатрощі бортпровідницю Катерину Статник провели в останню путь у селищі Нова Маячка Олешківського району Херсонської області у понеділок, 20 січня

На Херсонщині провели в останню путь бор…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "Перший регіональний".

Церемонія прощання відбулася у батьківській хаті Катерини. Біля будинку чергували лікарі "швидкої", щоб, в разі необхідності, вчасно надати допомогу.

З батьківської хати церемонія прощання продовжилася у місцевому храмі. Поховали Катирину Статник на новому кладовищі у Новій Маячці.

Односельці завжди пишалися Катериною та ставили її за приклад своїм дітям, тож люди досі не можуть повірити, що так трагічно обірвалося життя молодої та гарної дівчини.

21 січня Катерині Статник мало б виповнитися 28 років.

Нагадаємо, 9 січня Іран оприлюднив попередній звіт про авіатрощу літака МАУ, де зазначається, що пілоти хотіли повернутися в аеропорт вильоту.

Довідка: У середу, 8 січня, невдовзі після зльоту з тегеранського аеропорту імені Імама Хомейні, розбився літак Boeing-737 української авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ), який виконував рейс PS752 "Тегеран-Київ". Він мав прилетіти до столиці України о 8:10.

Згодом з'явилися фото та відео з місця авіакатстрофи в Ірані. Також, за дорученням президента України Володимира Зеленського, при Раді національної безпеки і оборони (РНБО) України було створено оперативний штаб у зв'язку з трагедією.

Всього в результаті трагедії загинули 176 людей: 9 членів екіпажу літака та 167 пасажирів. Серед них – близько 30 дітей. Жертвами авіатрощі стали люди з різних країн: 82 громадянина Ірану, 63 – Канади, 2+9 (екіпаж) – України, 10 –Швеції, 4 – Афганістану, 3 – ФРН і ще 3 – Великої Британії.

МАУ оприлюднила список пасажирів літака, що розбився в Ірані, а також – членів екіпажу, які були українцями.

Вже знайшли обидва бортові самописця з Boeing-737, який виконував трагічний рейс, однак Іран не хоче віддавати "чорні скриньки" ані Україні, ані компанії Boeing.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук відмовився називати причини або ж ймовірні версії авіакатастрофи літака МАУ в Ірані до завершення розслідування.

9 січня в Україні оголосили днем жалоби за жертвами авіакатастрофи в Ірані.

9 січня о 3:30 за Києвом у Тегерані приземлився борт з українськими фахівцями, які будуть залучені до з’ясування обставин катастрофи літака авіакомпанії МАУ, що сталася 8 січня в аеропорту Тегерана, та ідентифікації тіл загиблих.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme