ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хортиці покажуть найкращі документальні фільми

До Запоріжжя їде Перший Фестиваль документального кіно просто неба "Lampa.doc"
Depo.
17 серпня 2016 12:29
ФОТО: depo.ua

Фестивальні покази пройдуть на острові Хортиці, на оглядовому майданчику музею 26-28 серпня. Початок сеансів – о 21 годині, вхід вільний, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Запорізьку Січ".

У програмі фестивалю – 11 документальних фільмів виробництва Польщі та України 2013-2016 років. Це – документальне кіно, яке здобуло нагороди у Латинській Америці ("Суперблок"), зібрало більше 30 відзнак у Європі ("Кінець світу", "Равлики"), тріумфувало в Америці (номінант на "Оскар" – фільм "Йоанна"), показано у Китаї та Новій Зеландії ("Острів"). Взагалі це -цікаві фільми про сьогодення.

26 серпня будуть демонструватися стрічки "Reve ta stohne on tour", режисерка Надія Парфан; "Присмерк", режисер Валентин Васянович;

"Равлики", режисер Гжегож Шчепаняк.

27 серпня – "Суперблок", режисерка Тереза Чепец; "Сестра Зо", режисерки Аліса Коваленко та Любов Дуракова; "Острів", режисерка Наталія Красильникова; "Йоанна", режисерка Анета Копач.

28 серпня – "Дім", режисерка Анна Корж; "Пісня пастуха", режисер Вахрам Мхіторян; "Міст", режисери Оксана Носач, Олена Москальчук та Дмитро Бурко; "Кінець світу", режисер Моніка Павлючук.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя