ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На гриповому карантині залишаються майже 20 тисяч запорізьких учнів

У Запорізькій області на карантин закрити 75 шкіл
Depo.
12 лютого 2016 10:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу ЗОДА.

За станом на 11 лютого навчально-виховний процес призупинено у 75 загальноосвітніх навчальних закладах області, що становить 12,8 % від загальної кількості шкіл.

Не працюють усі школи міст Бердянська і Токмака, а також Запорізького і Приморського районів. У Чернігівському районі призупинено навчально-виховний процес у двох школах, у Якимівському районі - в одній. Також призупинено функціонування всіх позашкільних навчальних закладів м. Бердянська.

Таким чином на карантинних заходах залишаються 18440 учнів або 11,8 % від їхньої загальної чисельності.

Міністерство освіти і науки надало роз'яснення щодо організації навчально-виховного процесу в умовах карантину. Навчальний заклад та вчитель обов'язково мають вжити заходів щодо освоєння учнями змісту кожного навчального предмета в повному обсязі.

Разом з тим під час прийняття керівниками шкіл рішень про відпрацювання пропущених уроків повністю виключається можливість перевищення тижневого допустимого навантаження на учнів.

Зокрема, тривалість канікул протягом навчального року не може бути менше 30 календарних днів, а навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах повинен закінчитися не пізніше 1 липня.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя