На дільницю в Олександрівському районі Запоріжжя спостерігачі викликали поліцію

Спостерігачі "Опори" фіксують численні процедурні порушення на виборчих дільницях, але запевняють: вони не випливають на волевиявлення
 

Про це повідомляє кореспондент Depo.Запоріжжя.  

Поліцію викликали на дільницю №230810, що розташована у ліцеї в Олександрівському районі Запоріжжя (округ №77). До правоохоронців звернулися представники "Опори", вони – одні з доволі невеличкого числа спостерігачів, які працюють сьогодні на виборах.

Порушення, яке знайшла на дільниці "Опора", - доволі розповсюджене: ДВК не вивішувала протокольні рішення на інформаційному стенді. Представник Опори Максим Бабак прокоментував, що це процедурне порушення, на волевиявлення воно впливає. Бабак також зазначив, що подібних порушень багато, вони пов’язані з низкою обізнаністю у процедурах членів ДВК.

Поліція зафіксувала порушення, хоча у виборчкомі намагалися переконати, що нічого не порушили.

Загалом, дільниця працює у штатному режимі, запевнив голова ДВК Євген Кононенко. Тут зареєстрований 1261 виборець, вдома голосують двадцять.

Станом на 11-ту годину ранку виборчих скриньок на дільниці встиг дістатися 391 виборець, тобто майже третина від зареєстрованих.

Мешканці Олександрівського району, що прийшли голосувати, розповіли про настрій та сподівання. Наприклад, 28-річний Олександр зізнався: сповнений сподівань на те, що вибори можуть щось змінити, якщо їх виграє "людина з народу". Пенсіонерка Галина, навпаки, впевнена, що саме зараз країна рухається у правильному напрямку, його і підтримала своїм голосом. "Реформи швидко не відбуваються", - прокоментувала свій вибір 74-річна запоріжанка, додавши, що вже майже не вірить "у перемогу здорового глузду".

Раніше повідомлялося, що у Запоріжжі відомий АТОвець прийшов на виборчу дільницю у футболці на підтримку одного з кандидатів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя