Муніципальний запорізький "Металург" здобув перемогу над херсонською командою

Матч другого кола чемпіонату України з футболу серед аматорських команд відбувся на запорізькому стадіоні "Славутич Арена" в понеділок, 23 квітня

Муніципальний запорізький "Металург" здо…

Про це повідомляє прес-служба міської ради, передає портал Depo.Запоріжжя.

Активна боротьба почалася з перших хвилин матчу. Команди грали з азартом і на 14 хвилині "металургівці" відкрили рахунок, забивши м'яч у ворота суперників. Другий гол запорізька команда забила на 43 хвилині. За підсумком першого тайму рахунок матчу 2:0 на користь МФК "Металург".

Суперники спробували відігратися у другому таймі. Однак безуспішно. Підсумок матчу - 2:1 на користь "Металурга".

За результатами гри запорізька команда займає третє місце в групі. Крім того, це вже сьома перемога запоріжців в аматорському чемпіонаті.

Нагадаємо, муніципальний запорізький "Металург" посилили п'ятьма новими гравцями.