ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мінспорту: Не можемо допустити руйнування басейну “Славутич”

Перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцула збирається обговорити питання подальшого існування басейна “Славутич” з власником - підприємством “Мотор-Січ“ і керівництвом міста
Depo.
9 лютого 2016 10:44
ФОТО: depo.ua

Одне з питань, яке заступник міністра хоче розв’язати під час свого перебування у Запоріжжі, - подальше існування басейна “Славутич” . Про це Ігор Гоцула повідомив під час брифінгу, що відбувся сьогодні, 9 лютого, в ЗОДА, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

“Ми почули стурбованість громадськості, тому хочемо поговорити з усіма зацікавленими сторонами проте, що ми можемо зробити, щоб зберегти об’єкт”, - зазначив перший заступник міністра.

За словами Ігоря Гоцули питання вже обговорювалося з обласною владою та було знайдено порозуміння. Відразу після брифінгу заступник міністра збирається зустрітися з цього приводу з керівництвом міста і підприємства “Мотор-Січ”, що є власником спортивного комплексу.

Ігор Гоцула сподівається, що вдасться досягнути компромісу.
“Сподіваюся, що ми зможемо спільними зусиллями знайти рішення й зняти питання про перепрофілювання басейну”, - зазначив Гоцула.

Заступник міністра вважає, що подальше існування “Славутича” в компетенції міської і обласної влади, адже вона має для цього всі важелі впливу.

Собі ж мінспорту відвело функцію модератора процесу пошуку компромісного рішення.

“Функція міністерства - підтримка спорту високих досягнень, решта – питання місцевої влади. Моє завдання казати про те, що спорт є одним з пріоритетів”, - наголосив перший заступник міністра.

При цьому Ігор Гоцула зазначив, що міністерство не допустить руйнування “Славутича“, адже таких об’єктів в Україні лише п’ять.

Нагадаємо, власник спортивного комплексу – підприємство Мотор-Січ хоче перепрофілювати об’єкт у гандбольну площадку.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя