ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міністр молоді та спорту пообіцяв добудувати "Юність"

Сьогодні, 30 квітня, в рамках робочої поїздки до Запоріжжя Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов побував у ПС "Юноість"
Depo.
30 квітня 2015 15:31
ФОТО: depo.ua

Реконструкцію цього важливого соціального об'єкту почали проводити у рамках програми "Хокей України", повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Проект реконструкції зробили грандіозний, планували заверши роботи за 19 місяців, витратити хотіли майже 100 млн. грн.. Проте, через кризу у країні, програму ліквідували, а гроші скінчились і про запорізьку "Юність" всі забули.

Тоді місцева влада почала думати, як врятувати єдиний на весь регіон палац спорту. Придумали виставити "Юність" на аукціон і продати у приватні "руки". Новий власник повинен був закінчити реконструкцію і головне - не змінювати при цьому функціональне призначення палацу. Тобто "Юність" повинна лишатись палацом спорту.

Депутат міськради Віктор Великий (який входить до так званої "моторівської" групи депутатів) кільканадцять разів заявляв, що тими самими приватними руками, які врятують палац, а з ним і усю спортивну галузь міста стане "Мотор Січ". Мовляв конкурентів не має та і завод має власну гандбольну команду, яка, доречі, є найкращою у країні. Тож свій власний спортивний майданчик, та ще такого рівня, Мотору конче необхідний.

Проте через валютні скачки і знову таки через кризу, вартість реконструкції збільшилась. Причому у кілька разів. Тож сьогодні ні влада, ні сам потенційний покупець не впевнені у тому, що "Юность" стане по-перше приватною, а по-друге - взагалі залишиться "живою".

Сьогодні, 30 квітня, міністр спорту приїхав у "Юність". Роздивлятись багато не став. Об'єкт вразив можновладця.

"В нас є фонд регіонального розвитку. У фонді є 3 млрд. грн.. Готуйте лист до Мінрегіонбуду. Я готовий сприяти, підтримувати і лобіювати. Необхідно запустити цей проект. Інакше ви грошей не отримаєте", - сказав міністр.