ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мешканці трьох районів Запоріжжя страждали від шкідливих промислових викидів

У Шевченківському, Заводському та Орджонікідзевському районах протягом минулого тижня було зареєстровано перевищення граничнодопустимих концентрацій шкідливих речовин у повітрі
Depo.
22 лютого 2016 09:32
ФОТО: depo.ua

Протягом минулого тижня було відібрано 35 проб атмосферного повітря в Заводському, Шевченківському та Орджонікідзевському районах. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на Держсанепідемслужбу в Запорізькій області.

За результатами дослідження було зареєстровано 7 проб повітря з перевищенням граничнодопустимих концентрацій шкідливих речовін.

Найбільші перевищення були зареєстровані в Орджонікідзевському районі Запоріжжя 17 лютого. Так, на вулиці Нахімова граничнодопустимі концентрації фенолу було перевищено в 1,3 рази, сірководню – в 1,2 рази.

У Шевченківському районі на вулиці Магістральній 12 лютого граничнодопустимі концентрації пилу було перевищено в 1,2 рази, фенолу – в 1,13 рази.

У Заводському районі на вулиці Фінальній 15 лютого граничнодопустимі концентрації пилу у повітрі було перевищено в 1,04 рази, фенолу - 1,14 рази, сірководню – в 1,1 рази.

Нагадаємо, сірководень – дуже токсичний газ, який навіть у незначних концентраціях подразнює дихальні шляхи і очі. Фенол – це промисловий забруднювач, який є вкрай токсичним для людини і тварин. Викликає порушення діяльності нервової і серцево-судинної системи, подразнююче діє
на шкіру, слизові оболонки дихальних шляхів і очей.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя