ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мешканець Запоріжжя докатався на заборонених авто на 300 тисяч гривень

Своєчасно не задекларував автівки
Depo.
8 липня 2015 09:03
ФОТО: depo.ua

Запорізькі митники виявили дві іномарки, за які доведеться власнику виплатити штраф 348 тис. грн. Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили в прес-службі Фіксальної служби

Зокрема, громадянин України ввіз на митну територію два легкові автомобілі марок "Subaru" та "Citroen" в митному режимі "транзит". Під час перетину митного кордону йому було повідомлено, що він має в своєму розпорядженні 10 днів, аби без оформлення "колесити" на території України. Даний термін транзитних перевезень встановлений відповідно до ст. 95 Митного кодексу України.

Запорізькі митники під час проведення перевірки законності знаходження на митній території України даних автомобілів встановили, що вказаний громадянин дані транспортні засоби за межі митної території України у установлений термін не вивіз та відповідно користується ними надалі, минаючи букву закону, не сплачуючи при цьому обов'язкові митні платежі.

Таким чином, він користувався на території України автомобілями, яким було надано умовне повне звільнення від оподаткування, з порушенням низки вимог та обмежень. Сума несплачених митних платежів склала 116 тис. грн.

Співробітниками Запорізької митниці ДФС у відношенні власника іномарок було складено 2 протоколи про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 485 Митного кодексу України (дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру, а також інші правомірні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів). Санкція цієї статті передбачає накладення на правопорушника адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів. Тобто, за порушення вимог чинного законодавства йому необхідно сплатити штраф в розмірі 348 тис. грн.

Ще більше новин Запоріжжя читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua