ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Запоріжжя зізнався, що живе у приймах в своєї 19-річної подружки

Олександр Сін каже, що елітний будинок йому винаймають родичі його дівчини
Depo.
26 березня 2015 15:44
ФОТО: depo.ua

Міський голова Запоріжжя Олександр Сін разом зі своєю 19-річною подружкою Даною живуть в будинку в елітному селищі Сонячне. Про це, як повідомляє кореспондент depo.ua, Сін розповів на прес-конференції.

За словами Олександра Сіна, він сплачує лише за комунальні послуги.

"Мої статки дозволяють мені жити у цьому будинку. Це не мій дім, мені не належить, і я його не орендую. Це дім родичів Дани (дівчина мера -ред.). Коли родичі дізнались про нашу ситуацію, то дозволили нам жити у ньому і сплачувати лише за комунальні послуги. Тож, жодної корупції і порушення закону", - сказав очільник міста.

Зазначимо, що за інформацією деяких ЗМІ коштує таке житло кілька мільйонів гривень.

Що стосується декларації про доходи за минулий рік, то Олександр Сін пообіцяв оприлюднити документ згідно законодавству. До 1 квітня декларація буде надана і впродовж місяця опублікована у комунальному ЗМІ ("Запорозька Січ" або ж сайт мерії).

Нагадаємо, що Олександр Сін - перший мер в історії Запоріжжя, який за одну каденцію змінив вже три дружини - щойно він прийняв присягу - розвівся зі своєю жінкою, з якою прожив кілька десятків років. Натомість він одружився з дизайнером Лілею Сінявіною, з якою у них є донька. Проте минулого року Олександр Сін покинув законну дружину і зараз мешкає з 19-річною студенткою Даною.