ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Марина Порошенко зізналась, що діти президента дають сольні концерти

Сьогодні у концертному залі ім. Глінки відбувся благодійний концерт на підтримку проекту запорізької єпархії УПЦ "Любов милосердствует".
Depo.
6 квітня 2015 19:48
ФОТО: depo.ua
Марина Порошенко зізналась, що діти президента дають сольні концерти
Марина Порошенко зізналась, що діти президента дають сольні концерти

Про це повідомляє Запоріжжя.depo.ua.

Нагадаємо, захід проходив під патронатом першої леді країни Марини Порошенко, а також за підтримки Запорізької державної обласної адміністрації, Запорізької міської ради.

У концерті взяли участь Академічний симфонічний оркестр, ДЮСО Запорізької єпархії УПЦ, а також VIP-участники - діти Президента Михайло, Євгенія, Олександра Порошенко.

За словами дружини глави держави, родина Порошенко намагається підтримувати усі проекти, головна мета яких - надання допомоги людям.

"Я думаю, що це чудовий проект. Ми підтримуємо і цей проект, і багато інших, які спрямовані на підтримку хворих дітей, переселенців, військових. Це все об`єднує націю", - сказала Марина Порошенко.

Діти президента займаються музикою вже досить давно, зазначила перша леді. Діти грають на фортепіано.

"Ні для кого не таємниця, що у нас вже була ціла низка сольних благодайних концертів в Києві та Івано-Франківську. Ми і в майбутньому збираємося проводити благодійні концерти", - сказала дружина президента.

Що стосується концерту у Запоріжжі, то за словами Марини Порошенко, до родини президента звернулися діти з дитячого симфонічного оркестру

"Ми із задоволенням відгукнулись на їх пропозицію зробити спільний концерт і зібрати гроші на придбання медичного обладнання, яке допоможе хворим дітям", - додала також пані Порошенко.