Марина Порошенко відкрила у Запоріжжі конференцію з розвитку інклюзивної освіти (ФОТО)

У рамках робочої поїздки до Запорізької області дружина президента України Марина Порошенко сьогодні, 3 квітня, відкрила Всеукраїнську науково-практичну конференцію з розвитку інклюзивної освіти

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу ЗОДА.

У конференції "Досвід та перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні: регіональний аспект", яку відкрила дружина президента, беруть участь майже півтисячі освітян з усієї країни.

Звертаючись до освітян та науковців, Порошенко відзначила, що сьогодні в державі успішно проводиться реформа освіти, завдяки якій створюється новий освітній простір рівних можливостей для всіх дітей. Одним із етапів цієї реформи є створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів.

Під час конференції учасникам презентували автоматизовану систему підтримки таких центрів, яка дозволяє вести реєстр дітей, що перебувають на обліку ІРЦ, фахівців та інклюзивних навчальних закладів України.

Нагадаємо, з 2016 року у Запорізькій області реалізується пілотний проект Благодійного Фонду Порошенка та Міністерства освіти і науки з запровадження інклюзивної освіти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя