ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Маразм міцнішав: кандидат-ДАІшник приміряє образ то покійного мера, то спецагента

Запорізькі кандидати в мери готові на безглузді витівки, аби запам'ятатись електорату
Depo.
5 серпня 2015 15:07
ФОТО: depo.ua
Маразм міцнішав: кандидат-ДАІшник приміряє образ то покійного мера, то спецагента
Маразм міцнішав: кандидат-ДАІшник приміряє образ то покійного мера, то спецагента

Потенційний кандидат в мери Запоріжжя Ігор Пожидаєв розвісив по місту борди, на яких він зображений в образі агента-007 Джеймса Бонда, повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

На фото Пожидаєв зображений у класичному чорному костюмі та зі зброєю в руках. Надпис на плакаті гласить: My name is Poryadok. Igor Poryadok (мене звуть Порядок. Ігор Порядок).

Маразм крєпчал: кандидат-ДАЇшник приміряє образ то покійного мера, то спецагента - фото 1

Ще на одному фото кандидат зображений у тому ж костюмі і каже, що він все за то й же порядок. Проте, запорожці кажуть, що в цьому випадку Пожидаєв їм нагадує не спецагента, а Містера Пропера з реклами однойменного миючого засобу.

Маразм крєпчал: кандидат-ДАЇшник приміряє образ то покійного мера, то спецагента - фото 2

Портал Depo.Запоріжжя розуміє, що зараз робить величезну і коштовну послугу кандидату у мери Запоріжжя пану Пожидаєву, але ж залишити без уваги його, як мінімум, дивні плакати просто неможливо. Особливо, враховуючи той факт, що Пожидаєв - очолює ДАІ Донецької області і має звання підполковника. І при цьому виставляє себе на посміховисько.

Зазначимо, що раніше в рамках піар-кампанії Ігоря Пожидаєва по Запоріжжі розклеїли листівки, в яких містився текст: Запоріжжю потрібен Поляк (покійний народний мер Запоріжжя, генерал міліції). Зазначимо, що запорожці вкрай негативно прийняли цю ідею технологів і засудили бажання ДАІшника піартись на імені померлого мера.

Маразм крєпчал: кандидат-ДАЇшник приміряє образ то покійного мера, то спецагента - фото 3

Ще більше новин про вибори в Запоріжжі читайте на Depo.Запоріжжя.