ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Маніпулятори", "неслухняний" забудовник, "безпрєдєл" в країні: Буряк визначив винних у парковому скандалі

Останні події навколо парку Яланського міський голова Запоріжжя Володимир Буряк прокоментував у п'ятницю, 10 серпня

Depo.
11 серпня 2018 09:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Міський голова заявив, що хоче коментувати не вирубку дерев у парку, а той "законний "безпрєдєл", який давно відбувається у місті і країні".

"Те що, відбувається з вирубкою скверу Яланського, це зроблено не сьогодні, не сьогодні, а десять років тому. Було виділення землі і було рішення міської ради про виділення землі приватному забудовнику. Потім були протести прокуратури, потім були суди. Суди всі були програні і сказано чітко: …рішення сесії від 2009 року вважати законним", - розповів мер.

Тож, на думку Буряка, забудовник діє цілком законно. Те, що дерева почали валити попри обіцянки мера, що сквер не чіпатимуть до рішення суду, пояснив "неслухняністю" забудовника. Щодо судів, Буряк заявив, що їх навмисно відтягують, аби звинуватити мера у недотриманні обіцянок.

Найбільше претензій у Буряка до депутатського корпусу, який, за його словами, не переймався сквером при ухваленні генплану.

"Жоден депутат не обурився, коли у листопаді минулого року ухвалювали генплан, коли у лютому цього року майже всі депутати голосували за ті шістсот проблемних моментів, що були в цьому генплані. Зокрема, і сквер Яланського", - зазначив Буряк.

Звинуватив мер депутатів-захисників парку у тому, що вони не захистили дерева 7 серпня, а влаштували мітинг за два дні.

"Простий піар, піар депутатів міської ради, маніпуляції сьогодні тими законами, які є. Маніпуляція громадянами, жителями Запоріжжя", - прокоментував мер.

Щодо подальшої долі скверу Буряк лише зазначив, що все має відбуватися законно і робоча група, створена для розв'язання протиріч, продовжує працювати.

Принагідно мер звернувся до правоохоронних органів з проханням дати оцінку ситуації, що склалася навколо парку.

Нагадаємо, 7 серпня у сквері Яланського, розташованому у середмісті, спиляли понад півтисячі дерев. Обурені запоріжці вийшли спочатку на акцію протесту під мерію, а потім вирушили до скверу та розтрощили паркан, встановлений забудовниками.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

Також читайте нас на Facebook та у Twitter