Мангер залякує свідків, - батько Гандзюк (ВІДЕО)

Підозрюваний у вбивстві Катерини Гандзюк голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, залишаючись на волі, вливає на свідків та втручається у слідство

Про це в Київському апеляційному суді, де сьогодні, 21 лютого, мали розглянути скарги на запобіжний захід Мангеру, заявив батько вбитої активістки Віктор Гандзюк, передає Depo.Херсон.

Віктор Гандзюк заявив, що підтримує апеляційну скаргу прокуратури на запобіжний захід Мангеру, обраний Шевченківським районним судом Києва, що дозволив підозрюваному вийти під заставу. Батько вбитої Катерини Гандзюк впевнений, що, залишаючись на волі, голова Херсонської облради вливає на свідків та втручається у слідство.

"Залишаючись на волі, пан Мангер безумовно впливає на слідство, вдається до залякування свідків... Багато свідків стали отримувати погрози. Вони бояться свідчити, бояться за життя, деякі готові відмовитися від своїх свідчень", - зазначив Гандзюк.

Батько вбитої активістки також повідомив, що боїться й за своє життя. Двічі просили про надання йому та свідкам державної охорони, але в цьому було відмовлено.

Нагадаємо, розгляд апеляційної скарги на запобіжний захід підозрюваному у вбивстві Гандзюк Владиславу Мангеру перенесли на 28 лютого.

Раніше повідомлялося, що 18 лютого підозрюваний у вбивстві Катерини Гандзюк голова Херсонської облради Владислав Мангер вийшов на роботу.

Після оголошення підозри в організації вбивства Катерини Гандзюк Мангер взяв відпустку. Раніше повідомлялося, що 11 лютого голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк. 15 лютого Шевченківський районний суд арештував його із правом внесення застави 2,497 млн гривень. Того ж дня Мангер вийшов з СІЗО під заставу.

Довідка: Напад на Гандзюк стався 31 липня 2018 року біля її будинку, молодик плеснув Гандзюк кислотою в обличчя. Наприкінці вересня Гандзюк записала відеозвернення з лікарняного ліжка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя