Люди з оточення покійного "Франца" Федоренко робитимуть тепломодернізацію у школах і лікарнях

ТОВ "Новітні теплові системи" буде модернізувати теплосистеми шкіл, лікарень та інших бюджетних установ

Згідно проекту рішення Запорізької міської ради, 80% підприємства належатиме ТОВ "Точка Комфорта", 20% - комунальному підприємству "Запорізьке міське інвестиційне агентство", передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Нове ТОВ має частково реалізувати Муніципальний енергетичний план Запоріжжя, взявши участь у переведенні теплопостачання 275 бюджетних підприємств на гранульоване паливо і теплові насоси.

Як йдеться в пояснювальній запісці до проекту, "Новітні теплові системи" будуть інвестувати кошти у встановлення для бюджетних підприємств нових автономних блочно-модульних котелень потужністю до 10 МВт. Котельні будуть автоматично регулювати вироблення тепла залежно від температури навколишнього повітря. Крім того, користувачі зможуть знижувати і підвищувати подачу тепла залежно від графіка роботи установи. За попередніми розрахунками, вартість тепла для модернізованих шкіл і лікарень від ТОВ "Новітні теплові системи" знизиться на 20%, а бюджет заощадить за рік 2,3 млн. грн. Ще одна прогнозована для міста перевага - можлівість для КП "ЗМІА" отрімувати щорічній прибуток понад 1,8 млн. грн. Джерела прибутку в рішенні не вказані.

Власниками ТОВ "Точка Комфорта", за даними Єдиного державного реєстра юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, є Євген Векслер, Анатолій Левицький, Владислав Ляховець і Лариса Федоренко. Останні двоє також входять до складу власників ТОВ "МЕГА ДЕВЕЛОПМЕНТ". Раніше, до моменту смерті в 2014 р, серед власників ТОВ "МЕГА ДЕВЕЛОПМЕНТ" значився також Володимир "Франц" Федоренко, якого ЗМІ називали одним з патріархів кримінального світу Запоріжжя.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"