ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лідер запорізького "Укропу" назвав виступ своєї колеги "бредом божевільної пенсіонерки"

У Запорізькій облраді вирують пристрасті
Depo.
31 березня 2016 15:18
ФОТО: depo.ua

Під час сесії запорізької обласної ради загострилася обстановка, коли піднялося питання про коригування бюджету, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя. Депутатам належить перерозподілити 324 млн. грн.

Депутат від "Опозиційного блоку" Наталя Михайська розкритикувала роботу депутатів з інших партій. Народна обраниця заявила, що не бачить в них бажання заощаджувати бюджетні кошти. Михайську підтримала Тетяна Ковиліна, яку нещодавно виключили з партії "Укроп" за лобіювання інтересів "Опоблоку". Ковиліна також почала критикувати роботу депутатів, зокрема – своїх колишніх колег з "Укропу".

"Розуміння я бачу тільки в очах представників "Опоблока". Це та сила, яка прийшла до влади, щоб працювати, а не красти гроші", - заявила депутат.

Крім того, колишня представниця "Укропу" звинуватила лідера партії Ярослава Гришина в просуванні власних інтересів з метою отримання власної вигоди.

"Ковиліну не дарма вигнали з партії, і сьогодні вона це ще раз підтвердила. Вона продовжує лобіювати інтереси "Опозиційного блоку". Але все що вона каже - бред божевільної пенсіонерки", - відреагував Гришин на звинувачення на свою адресу.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя