ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Легендарним "кіборгам" треба допомога, запорізькі волонтери роблять все, що можуть

І закликають всіх українців не лишатися осторонь - захисникам України потрібна наша допомога
Depo.
2 вересня 2015 22:30
ФОТО: depo.ua
Легендарним "кіборгам" треба допомога, запорізькі волонтери роблять все, що можуть
Легендарним "кіборгам" треба допомога, запорізькі волонтери роблять все, що можуть

Представники волонтерської організації "Нове Майбутнє" передали 79-ій аеромобільній бригаді автомобіль УАЗ (таблетка). Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили волонтери.

"Ми відгукнулись на прохання про допомогу - придбали, відремонтували і передали УАЗ-452 для гаубичного дивізіону 79-ої бригади. Ці машини життєво необхідні для наших захисників", - кажуть волонтери.

За словами офіцера 79-ої аеромобільної бригади - підполковника Дмитра Марченка, "таблетка" входить до переліку першочергових потреб гаубичного дивізіону 79-ї бригади.

Наразі хлопцям передали одну машину. Треба ще чотири.

Зазначимо, що волонтери з "Нового майбутнього" придбали машину власним коштом. Де брати гроші ще на чотири машини, хлопці не знають.

"Нове майбутнє" - молода українська волонтерська організація родом із Запоріжжя. Волонтерський рух об'єднав підприємців, активістів, патріотів, мета яких - об'єднання заради збереження мирного неба над єдиною суверенною Україною", - каже директор волонтерської організації Олександр Ткаченко. Окрім того, він наголошує, що основне завдання кожного свідомого українця - не дозволити розхитати ситуацію ні зовнішньому, ні внутрішньому ворогові.

"Наше завдання - допомогти нашим бійцям і посильно забезпечити умови, щоб хлопці могли захищати Україну і наше спільне майбутнє" - говорить волонтер Роман Дурнев. - Ми прикладаємо всі зусилля, щоб небо над Україною було мирним, а наші діти пишалися тим, що вони - українці"

Зазначимо, що миколаївські десантники, які вже більше року базуються на території Запорізької області та з самого початку війни боронять Україну, звернулися до запорожців за допомогою: для артилерії потрібні "таблетки".

Нагадаємо також, що бійці 79-ої аеромобільної бригади - ці ті самі легендарні "кіборги", які протягом кількох місяців боронили Донецький аеропорт, а також з самого початку російської агресії воюють на Сході.

Портал Depo.Запоріжжя а також Всеукраїнський волонтерський рух "Нове Майбутнє" закликають всіх небайдужих українців допомогти нашим захисникам знайти, купити иа відремонтувати техніку для наших бійців.

Як кажуть миколаївські десантники, "Ніхто, крім нас!"

Детальніше з діяльністю волонтерського руху можна ознайомитися на офіційній сторінці https://www.facebook.com/groups/335439686667356/?fref=ts

Всі бажаючі надати фінансову допомогу кіборгам, можуть перерахувати кошти на Карту Приватбанку 5168 7572 8185 0836

За додатковою інформацією можна звертатися за телефонами:
+380 (99) 090 16 31
+380 (98) 234 94 01

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Depo.Запоріжжя