ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кузьменко: Група Ахметова має намір поставити в Запоріжжі свого мера та голову облради

В цьому запевняє представник координаційної ради "Соціального Запоріжжя" Сергій Кузьменко
Depo.
13 липня 2015 16:02
ФОТО: depo.ua
Кузьменко: Група Ахметова має намір поставити в Запоріжжі свого мера та голову облради
Кузьменко: Група Ахметова має намір поставити в Запоріжжі свого мера та голову облради

Про це повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua

"Ми поважаємо "Запоріжсталь" і металургів, які віддають своє здоров'я для процвітання регіону та всієї країни. При цьому клан Рината Ахметова хоче не просто працювати в Запоріжжі. Його мета - влада. У кулуарах все частіше говорять, що даний клан має намір отримати посаду мера, голови облради і більшість мандатів на прийдешніх виборах в міській та обласній радах. У цих цілях група Ахметова вже почала розкручувати Ростислава Шурму і Володимира Буряка", - розповідає Сергій Кузьменко.

Представники "Соціального Запоріжжя" вважають, що якщо даний клан доб'ється своєї мети, наш регіон можуть чекати катастрофічні наслідки.

"Давайте подивимося, до чого клан Рината Ахметова вже довів свій рідний донецький регіон. Аналітики вважають, що однією з основних причин соціального вибуху, який створив грунт для послідували подій на Донбасі стала політика цієї групи. Сьогодні по обидві сторони фронту домінує негативне ставлення до Ахметова. І причина на поверхні - стратегія цього клану убивча для місцевості, на якій він працює, - каже Кузьменко, - Запоріжжя для клану Ахметова - і зовсім чуже місто і чужа область.

Олігархів цікавить підвищення капіталів, а не інтереси місцевих жителів".

Одним із прикладів такої політики громадські вважають кампанію з дискредитації ідеї спецстатусу Запоріжжя, розгорнуту ЗМІ, підконтрольними даного клану. Цей факт чітко вказує, що інтереси запорожців, які повинні отримати додаткові соціальні блага і гарантії - не влаштовують іногородніх олігархів.

"Ще один приклад - зарплата металургів. Економісти стверджують, що основну дохідну частину "Запоріжсталі" становить експорт. Оплата за нього здійснюється в доларах і євро. При цьому падіння гривні на ціни не вплинули. Отже, в гривневому еквіваленті за минулі два роки прибуток "Запоріжсталі" повинна була збільшитися в три рази. Але в офіційних звітах цього прибутку не видно. У теж час, зарплата запорізьким металургам виплачується в гривні і в рази не росте", - розповідає Кузьменко.

В "Соціальному Запоріжжі" нагадали, що донецькі клани вже мали можливість покращити життя українців і запорожців, перебуваючи при владі, але успіхів не досягли.

"Донецькі клани з'явилися в Запоріжжі не вчора. Вони були при владі протягом останніх п'яти років і весь цей час грабували область, - каже голова координаційної ради "Соціального Запоріжжя" Валерій Кузнєцов, - Рух "Соціальне Запоріжжя" буде захищати інтереси запорожців не тільки від антисоціальних дій влади, але й від грабіжницьких кланів, які намагаються захопити владу в нашому регіоні".

Ще більше новин про політичне життя Запоріжжя читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua