Віртуальні екскурсії та майстер-класи: Як запоріжці розважають один одного під час карантину

Карантин, який дуже обмежив жителів Запоріжжя у пересуваннях, продемонстрував їхні необмежені знання та бажання ними ділитися

Віртуальні екскурсії та майстер-класи: Я…

Карантин може бути непоганої нагодою для отримання нових (позитивних) знань і вражень. Тим більше, що люди діляться ними безкоштовно і дуже натхненно. Портал Depo.Запоріжжя зробив добірку цікавих сторінок у соцмережах, де запоріжці проводять віртуальні екскурсії, майстер-класи, надають корисні поради тощо.     

Віртуальні екскурсії та прогулянки

Можна, не виходячи з дому, відвідати пізнавальну екскурсію від запорізького краєзнавця Романа Акбаша. Враховуючи ситуацію, історик тимчасово перейшов на новий формат зустрічей і у прямому ефірі проводить лекції, де розповідає цікаві факти про Запоріжжя, демонструє ретрофото та відповідає на запитання. Таким чином, можна дізнатися багато чого нового та цікавого, навіть перебуваючи далеко від міста. Зручно вмоститися на диван всією родиною, запастися чаєм та слухати про історію Запоріжжя.

Окрім екскурсій, Акбаш періодично робить дописи на своїй сторінці, в яких розповідає різноманітні цікавинки про місцеві будівлі. Так, наприклад, краєзнавець вже поділився з аудиторією історією про "прибутковий будинок" на вулиці Базарній, про скульптуру "Муза", що встановлена на театрі імені Магара, а також про менонітську вчительську семінарію.

Поки більшість ізолюється вдома, за вікном потроху починають розпускатися дерева та квіти, адже весні байдуже на карантин. Попри те, що запорізький ботанічний сад закритий для відвідувань, працівники регулярно оновлюють сторінку, розповідають, що зараз квітне та публікують неймовірної краси фото.

Також онлайн можна спостерігати і за бердянським зоопарком "Сафарі". На сторінці зоопарку у Facebook можна побачити фото і відео з життя різноманітних тварин, а також дізнатися останні новини.

Спорт із тренером вдома та цікаві челенджі

Усі спортивні зали та клуби закриті, тож запоріжці переходять на тренування в онлайн-режимі. Наприклад, запорізька тренерка Аня Лісанова пропонує займатися спортом вдома, проводить уроки, записує пізнавальні відео та влаштовує челенджі, хто довше простоїть у планці та зможе повторити стійку.

Разом займатися спортом закликає і запорізька блогерка Аліна Бойчук. Дівчина демонструє нескладний комплекс вправ та запевняє, що для ефективних домашніх занять не потрібно багато місця та інвентарю.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Все ещё ищешь причины не заниматься дома? ⠀ Для домашних тренировок не нужно много места и дорого инвентаря. Нужно только желание. Именно это я постаралась показать вам в видео ⠀ Это моя тренировка в домашний условиях. Как вы видите, места мне нужно абсолютно не много - только возможность шагнуть назад, все. Из инвентаря у меня тканевые резинки и эспандеры ⠀ Я делаю сетами. Все эти упражнения подряд по 20 повторений. Отдых 1.5-2 минуты. Таких 4 круга ⠀ Такая тренировка отлично охватывает все тело. На следующий день чувствуется крепатурка, а значит мышцы есть (тут пожалуйста прочитайте с нужной интонацией 😂). Главное выбрать необходимое сопротивление эспандера и резинок ⠀ В общем, сохраняйте, тренируйтесь, не забудьте ➕ в комментариях, так тренировка будет более эффективна ⠀ И помните о своей цели, не давайте слабинку, не поддавайтесь лени. Я с вами, вместе легче 💪🏻

Аліна нещодавно повернулася з Єгипту і перебуває на самоізоляції. Дівчина розповідає, як минає її час в межах квартири, та з якими труднощами їй довелося стикнутися після повернення на батьківщину.

Спостерігати за природою

Дізнатися, що зараз відбувається на острові Хортиця, можна завдяки запорізькому фотографу Ігорю Лаврову. Світанки і заходи сонця, тварини, рослини та води могутнього Дніпра можна побачити, не виходячи з дому.

Також віртуально можна відвідати курортний Бердянськ. Місцева мешканка Тетяна Черемисина регулярно виходить на узбережжя Азовського моря, аби сфотографувати чайок та закарбувати чарівну природу.

Кулінарні експерименти

Якщо у повсякденному житті зазвичай не вистачає часу готувати кулінарні шедеври, то під час карантину цим заняттям можна скоротати дні. Також можна вже зараз починати худнути до літа: навчитися харчуватися правильно і вчасно, не переїдати. При цьому здорове харчування може бути різноманітним, а приготування страв простим і цікавим. Запорізький кулінар Михайло Воля, веган і прихильник правильного харчування, із радістю ділиться простими і корисними рецептами у своєму Youtube-каналі, який нещодавно створив. Коли, як не під час карантину, готувати сирники без сиру чи чорну ікру з насіння чіа та листів норі?

Нові знання

Опинившись зачиненими вдома, запоріжці почали ділитися з іншими тими знаннями, які мають. Наприклад, запорізька активіста, волонтерка і режисерка театру "Рівні можливості" Маріанна Смбатян розповідає про художників різних епох. Дівчина цікаво описує життя та творчість митців, згадує маловідомі факти та історії створення світових шедеврів.

Отже, карантин – не привід засмучуватися, це період, коли можна самореалізуватися, відпочити та присвятити себе тим заняттям, на які зазвичай не вистачає часу.

Читайте також:

Шекспірові б і не наснилося: Як живе, гастролює та мріє особливий запорізький театр

Повстання смартфона: Як запорізькі пенсіонери борсаються в цифровому світі та чим їм допомогти

Магія авторської іграшки: Як запорізькі ляльки розмовляють із немовлятами та затягують у тенета чоловіків

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme