ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кращих запорізьких школярів навчать військовому і партизанському мистецтву

У Запоріжжі на базі однієї з комунальних установ пройде військово-патріотичні змагання, в рамках яких учні отримають основи військового мистецтва, навички життя в польових умовах, а також знання вітчизняних військових традицій
Depo.
28 травня 2015 11:03
ФОТО: depo.ua

Захід пройде на базі навчального закладу Запорізької обласної ради "Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військовою фізичною підготовкою "Захисник", повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Змагання проводяться в рамках ІІ етапу військово-патріотичної спортивної гри "Джура".

Основною метою гри, за словами організаторів, є виховання юних патріотів України на принципах національної гідності, високої самосвідомості, активної громадянської позиції, здорового способу життя, а також розвиток духовно і фізично розвиненої особистості.

В рамках ігри пройдуть змагання з військовим і туристичний спортивним видам підготовки молоді. До участі в "Джурі" запрошуються учні шкіл, які перемогли в районному чи міському змаганні.

Варто відзначити, що в умовах нестабільної політичної ситуації і постійної загрози загострення ситуації на сході країни, військово-патріотичної підготовка молоді є стратегічним напрямом державної політики.