Котів визнали частиною екосистеми Запоріжжя із "зобов’язанням" знищувати гризунів

Запорізьких котів визнали частиною екосистеми Запоріжжя
 

Депутати зробили це на сьогоднішній сесії Запорізької міськради, чимало пожартувавши з цього приводу, передає портал Depo.Запоріжжя.

Депутати Запорізької міськради підтримали петицію, яка до цього набрала відповідної кількості голосів, щодо визнання місцевих котів частиною екосистеми Запоріжжя. Котам відтепер дозволяється вільно жити в підвалах, горищах тощо, їхню чисельність регулюватимуть за допомогою біостерилізації, з містянами провадитимуть роз’яснювальну роботу щодо недопущення жорстокого поводження з тваринами. Адже трапляється, що люди спеціально заварюють горища та підвали, прирікаючи тварин, що там мешкають, на смерть.

Питання "узаконювання" запорізьких котів спричинило певний ажіотаж серед обранців та купу жартів. Зокрема, міський голова Володимир Буряк жартома запропонував зобов’язати котів знищувати гризунів (насправді, петицією їм просто дозволено вільно це робити). А депутат Михайло Прасол, відомий своїми непорозуміннями з прокуратурою, закликав міську владу ні в якому разі не запроваджувати ордери на підвали і горища "для прокурорських котів".

До проекту були й зауваження, наприклад, депутат Дмитро Сірий пророкував, що любителів гризунів визнання котів може обурити. Але так чи інакше, коти визнані частиною екосистеми Запоріжжя, як це раніше було зроблено в Києві, Харкові, Дніпрі тощо. Рішення депутати зустріли оплесками. Мер зазначив, що коти тепер під охороною міськради, а він "котячий батько". 

Нагадаємо, у ремонт занедбаної запорізької "Фестивалки" хочуть вкласти 37 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя