Конструктору запорізького підприємства закидають передачу виробничої інформації на Росію

Керівнику конструкторського відділу підприємства ЕЛТІЗ закидають збір та передачу інформації аналогічному підприємству на Росії

Про це портал Depo.Запоріжжя дізнався з відповідних ухвал Запорізького районного суду.

До поліції надійшло повідомлення з Управління СБУ в Запорізькій області та заява від директора ЕЛТІЗ про те, що керівник конструкторського відділу збирає інформацію про підприємство, до якої має доступ, та передає її за гроші керівнику аналогічного заводу на Росії – ТОВ "КМП". Справу було порушено за ч. 3 ст. 177 (Порушення прав на винахід, корисну модель, промисловий зразок, топографію інтегральної мікросхеми, сорт рослин, раціоналізаторську пропозицію) КК України.

У рамках розслідування справи правоохоронці провели обшуки у приміщеннях підприємства, зокрема оглянули телефон конструктора з повідомленнями про надходження коштів, а також повідомленнями від абоненту, який позначений як "SBERBANK_RF" з інформацією про надходження коштів. За словами керівника конструкторського відділу, ці кошти він отримував від гендиректора російського підприємства.

Для подальшого розслідування правоохоронці клопотали про доступ до документів щодо руху коштів по всіх розрахункових рахунках та юридичних справах фігуранта, а також про проведення комп'ютерної експертизи вилучених електронних носіїв щодо наявності на них інформації, що цікавить слідство.

Обидва клопотання у суді були задоволені.

Довідка.

Підприємство "ЕЛТІЗ" проектує та виробляє сухі трансформатори та електричні реактори. Розташоване у селі Лукашеве Запорізького району. ТОВ "КМП"один російських виробників реакторів та трансформаторів. Підприємство розташоване у Санкт-Петербурзі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя