ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Комісарову не вдалося витіснити з ринку власника системи "15-80"

МКП “Основаніє” не вдалося розірвати угоду з фірмою “Інформаційні комунальні мережі”, яка забезпечує роботу служби обробки скарг населення 1580
Depo.
2 квітня 2015 15:42
ФОТО: depo.ua

Про це, як повідомляє depo.ua, пишуть "Наші гроші. Запоріжжя".

Як свідчить рішення Господарського суду Запорізької області від 12 березня, в квітні 2013 року МКП "Основаніє" уклало угоду з ТОВ "Інформаційні комунальні мережі" на послуги з користування програмним комплексом "Диспетчерська служба обробки скарг населення 1580 м. Запоріжжя 2013″, що є системою автоматизованого контролю прийому вхідних запитів (дзвінків) від населення та передачі їх для виконання відповідним міським службам з можливістю контролю виконання. Договір діє до 01 травня 2015 року. Зі сторони "Основанія" договір підписав заступник директора Сергій Чепець, оскільки директор КП Сергій Бугрім знаходився у відпустці. Тож відсутність повноважень у Чепця підписувати відповідний договір і стало підставою для подання позову.

Та суд встановив, що МКП "Основаніє" в подальшому підтвердило схвалення спільного договору шляхом укладення декількох додаткових угод, актами здачі-приймання наданих послуг, листами, безпосередньою оплатою послуг. Документи, зокрема, підписував і Сергій Бугрім. Таким чином, суд відхилив позов "Основанія".