ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Комісаров: МВС відкрило проти нас дурну справу

Заявник Анісімова – Юрій Комісаров (власник "Запоріжзв`язоксервіс" та ТОВ ВКФ "ГЮСС") впевнений, що судити за інкримінованою відносно нього статті КК його не зможуть, бо він не чиновник
Depo.
10 червня 2015 13:40
ФОТО: depo.ua

На своїй сторінці у Фейсбуці сам Комісаров порадив журналістам, перш ніж писати, порадитись з юристом, а журналістам-працівникам МВС - вивчити чим відрізняється чиновник від підприємця, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Ніхто не спромігся подивитися - про що ж написано в згаданій статті 191 Кримінального Кодексу України. Я вже не кажу про те, щоб проконсультуватися з юристом. А я писав, ще тиждень тому, про те що проти нас відкрито дурне за своєю кваліфікацією діло - за статтею, за якою можна залучити тільки чиновників. Товариші журналісти, ну вивчите вже різницю між чиновником і підприємцем. Особливо це відноситься до невідомого автору "новини" на сайті УМВС. Адже на вашу писанину потім посилаються інші журналісти. Ну і інших теж стосується - не підставляти свої видання і сайти під позови, перевіряйте інформацію, яка може завдати шкоди діловій репутації", - написав Комісаров.

Нагадаємо, слідчим відділенням Жовтневого РВ Запорізького міського управління ГУМВС України в Запорізькій області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України стосовно посадових осіб приватного акціонерного товариства (ПрАТ) "Запоріжзв`язоксервіс" та товариства з обмеженою відповідальністю ВКФ "ГЮСС".

Провадження відкрито за фактом заволодіння коштами комунальних підприємств Запоріжжя, а саме КП "Водоканал", концерну "Міські теплові мережі", МКП "Основаніє" та інших, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.