ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Командир з зони АТО: умови перебування на передовій краще, ніж в Запоріжжі

В Запорізькій області командир 56-ї окремої мотопіхотної бригади, полковник Андрій Мельник звернувся до влади під час спільного засідання колегії ЗОДА і Ради оборони Запорізької області
Depo.
18 лютого 2016 16:27
ФОТО: depo.ua

Полковник розповів про те, в яких питаннях потрібно сприяння влади, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя. За його Мельника, є негативні приклади спілкування військових з чиновниками. Так в 37-му батальйоні, який підпорядковується 56-й бригаді, не змогли належним чином прийняти документи від заступника командира по тиловій частині, підполковника Полякова.

"Здебільшого невідомо, де знаходиться більшість матеріальних засобів. Первинні документи знищені. Ваші дії призвели до того, що не можна встановити, на яку суму дійсно Запорізька область допомогла військовим", - повідомив Мельник, заявивши, що в райадміністрації були направлені листи з проханням надати інформацію, що передавалося батальйону, однак були отримані відписки з посиланнями на секретність.

Мельник підкреслив, що бронежилетами, шоломами, продуктами, ГСМ батальйон забезпечений повністю від Міністерства оборони.

Крім того, полковник зазначив, що 56-та окрема мотопіхотна бригада була сформована в Дніпропетровській області, але її передислокували в Запорізьку.

"Ми базуємось на залишках військових містечок. Розміщуватися там неможливо. Побутові умови в зоні АТО краще, ніж в пунктах постійної дислокації", - заявив Андрій Мельник.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя