Кількість загиблої у запорізькому лимані риби сягнула 24 тисяч особин. Збитки склали 16 млн грн

В Азовському басейновому управлінні Державного агентства рибного господарства Азовського рибоохоронного патруля порахували кількість загиблої риби, що не змогла вийти з Молочного лиману у море

Відповідні дані навів на своїй сторінці у "Фейсбуці" голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, передає портал Depo.Запоріжжя

У Молочному лимані загинули 22 тисячі 700 особин піленгасу та 1 тисяча 279 особин сингіля. Загальна сума збитку перевищує 16 мільйонів гривень.

Утім, за словами Бриля, сума збитків не остаточна, її уточнюватимуть фахівці.

Нині вихід із лиману в море відкритий, вчора, 26 вересня, вийшло понад 5 млн піленгасів.

Нагадаємо, субпідрядником підозрюваної у фінансуванні тероризму миколаївської компанії, що розчищала вимоїну, були структури народного депутата від Опозиційного блоку Євгена Балицького. Очільник запорізької ОДА під час сесії облради натякнув на навмисне саботування робіт на Молочному лимані з боку цих структур.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв про масовий мор цінної промислової риби, що стався на Молочному лимані, територія якого є гідрологічним заказником. Прокуратура розслідує розкрадання бюджетних грошей, через яке в лимані загинула риба.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя