Херсонську область за кількістю районів урівняють із Запорізькою

У Херсонській області, де за новим адміністративно-територіальним устроєм пропонувалося залишити лише три райони, тепер робитимуть п’ять 

Херсонську область за кількістю районів…

Про це повідомив голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою у Верховній Раді Віталій Безгін, передає Depo.Запоріжжя.

Зміни до постанови про утворення та ліквідацію районів були внесені на засіданні профільного комітету Верховної Ради у середу, 15 липня. Підтримані зміни, зокрема, стосуються Херсонської області, де збільшується кількість районі. "В Херсонській області утворено два додаткові райони", – повідомив Безгін.

Попереднім проектом передбачалося створення на Херсонщині трьох районів, тепер же їх має бути п’ять – стільки ж, скільки пропонується залишити в Запорізькій області. Хоча в останній проживає у півтора раза більше людей.

Нагадаємо, Запорізьку область ділять на п’ять районів із центрами у Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Пологах і Василівці. У попередніх проектах пропонувався ще один районі – з центром у Токмаку. Однак його існування запорізькі чиновники не змогли або не схотіли відстояти.       

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Запоріжжя.Depo

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"