ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кава та чарівний пендель: Як запоріжці налаштовуються на робочий лад після свят

Останні три тижні були, як не крути, святковими. Але рано чи пізно, на щастя чи на жаль, свята добігають кінця

Depo.
14 січня 2019 09:27
ФОТО: depo.ua

Понеділок, 14 січня - початок першого цьогоріч повноцінного робочого тижня. У зв'язку з цим портал Depo.Запоріжжя поцікавився у містян, як вони налаштовуються на роботу після свят. Цілком очікувано виявилося, що учасники міні-опитування працювали й у вихідні, тож переважною більшістю особливого стресу від сьогоднішнього виходу на роботу не відчувають.

Катерина Шевченко, журналіст:

"Оскільки я працюю журналістом, то вихідних у мене, в принципі, не буває. Усі свята та вихідні я працювала, хоча і з мінімальним навантаженням. Через те, що повністю з робочого процесу не вимикалася, на повноцінну роботу вийшла легко, навіть з зарядом енергії та бажанням працювати у повну силу. Взагалі будь-які довгі вихідні мене стимулюють. Добре впасти на диван і дивитись серіал, але за тиждень стає нудно".

Данило Чистоков, підприємець:

"Зазвичай, свята мене втомлюють, стає нудно і тягне на роботу. Аби налаштуватися на робочий режим після свят, поступово, щодня, збільшую обсяг запланованих справ, дня за три-чотири втягуюся. Традиційно, після сьомого січня працюю вже в звичайному режимі".

Олександр Ралик, підприємець:

"Працював на святах, щоправда, в "урізаному форматі". Однак, оскільки з роботи не випадав, то й жодних проблем із післясвятковим налаштуванням на неї немає".

Ірина Стецюк, лікар:

"Я на роботу вийшла восьмого січня, але фактично працювала і 2-го, 3-го, 4-го тільки вдома, віддалено. Налаштуватися на робочий лад було ой як важко, але страшне слово "дедлайн" і ще більш страшний чарівний пендель керівника допомогли активізуватися".

Аліна Єрмолаєва, фотограф:

"Вихідні? В мене таких не було, я фотограф-фрілансер, традиційно свята – найбільш напружений час. Працювала 31 грудня до ночі, у січні цей марафон лише продовжився".

Людмила Пріт, менеджер фабрики "Міда":

"Я ще жодним чином не налаштовувалася на роботу, бо у мене ще триває відпустка, саме до 14 січня. Однак вихід на роботу після відпочинку для мене завжди легкий: 15 хвилин на каву, балачки - що, хто, де і як. І я на півроку поринаю в азарт розвитку".

Легко чи складно, але втягуватися в роботу час вже всім, адже до самої весни жодні додаткові вихідні українцям не світять.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

Також читайте нас на Facebook та у Twitter