Кава та чарівний пендель: Як запоріжці налаштовуються на робочий лад після свят

Останні три тижні були, як не крути, святковими. Але рано чи пізно, на щастя чи на жаль, свята добігають кінця

Понеділок, 14 січня - початок першого цьогоріч повноцінного робочого тижня. У зв'язку з цим портал Depo.Запоріжжя поцікавився у містян, як вони налаштовуються на роботу після свят. Цілком очікувано виявилося, що учасники міні-опитування працювали й у вихідні, тож переважною більшістю особливого стресу від сьогоднішнього виходу на роботу не відчувають.

Катерина Шевченко, журналіст:

"Оскільки я працюю журналістом, то вихідних у мене, в принципі, не буває. Усі свята та вихідні я працювала, хоча і з мінімальним навантаженням. Через те, що повністю з робочого процесу не вимикалася, на повноцінну роботу вийшла легко, навіть з зарядом енергії та бажанням працювати у повну силу. Взагалі будь-які довгі вихідні мене стимулюють. Добре впасти на диван і дивитись серіал, але за тиждень стає нудно".

Данило Чистоков, підприємець:

"Зазвичай, свята мене втомлюють, стає нудно і тягне на роботу. Аби налаштуватися на робочий режим після свят, поступово, щодня, збільшую обсяг запланованих справ, дня за три-чотири втягуюся. Традиційно, після сьомого січня працюю вже в звичайному режимі".

Олександр Ралик, підприємець:

"Працював на святах, щоправда, в "урізаному форматі". Однак, оскільки з роботи не випадав, то й жодних проблем із післясвятковим налаштуванням на неї немає".

Ірина Стецюк, лікар:

"Я на роботу вийшла восьмого січня, але фактично працювала і 2-го, 3-го, 4-го тільки вдома, віддалено. Налаштуватися на робочий лад було ой як важко, але страшне слово "дедлайн" і ще більш страшний чарівний пендель керівника допомогли активізуватися".

Аліна Єрмолаєва, фотограф:

"Вихідні? В мене таких не було, я фотограф-фрілансер, традиційно свята – найбільш напружений час. Працювала 31 грудня до ночі, у січні цей марафон лише продовжився".

Людмила Пріт, менеджер фабрики "Міда":

"Я ще жодним чином не налаштовувалася на роботу, бо у мене ще триває відпустка, саме до 14 січня. Однак вихід на роботу після відпочинку для мене завжди легкий: 15 хвилин на каву, балачки - що, хто, де і як. І я на півроку поринаю в азарт розвитку".

Легко чи складно, але втягуватися в роботу час вже всім, адже до самої весни жодні додаткові вихідні українцям не світять.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя