Каноїстка із Запорізької області стала дворазовою переможницею Кубка світу (ФОТО)

Каноїстка із Енергодару Людмила Бабак здобула дві перемоги на етапі Кубку світу з марафону, який відбувся в португальському містечку Віану-ду-Каштелу 26-27 травня

Каноїстка із Запорізької області стала д…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

В перший день запорізька спортсменка перемогла в короткій гонці (3,6 км) – 19.31,51, у другий – в довгій гонці (15,4 км) – 1:48.00,94. В першій гонці вона випередила найближчого конкурента на 1 хвилину 28 секунд, в другій – на 19.29. Варто відзначити, що минулого року вона стала чемпіонкою світу та стала двократною чемпіонкою Європи.

Наступний старт Людмили Бабак – дебютний для неї чемпіонат Європи в каное-спринті, де вона побореться за перемогу на дистанції 5000 м.

Нагадаємо, на Запоріжжі відбулися перші в Україні змагання з ендуро-кросу.