Із Запоріжжя до Ріміні літатиме лоукост

Національний лоукостер SkyUp Airlines у 2020 році відкриє регулярні рейси із Запоріжжя до італійського Ріміні

Із Запоріжжя до Ріміні літатиме лоукост…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на сайт "У відпустку".

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines у 2020 році планує продовжити розвиток польотів з регіональних аеропортів України в тому числі із Запоріжжя.

За словами генерального директора авіакомпанії Євгена Хайнацкого, SkyUp Airlines хотіла б відкривати ще більше нових рейсів і неодмінно буде це робити. Наразі авіакомпанія сфокусована на тому, щоб розвиватися на тих напрямках та країнах, де вже є перельоти.

"У 2020 році ми плануємо зробити ставку на розвиток регіональних аеропортів – Харкова, Львова, Запоріжжя, Одеси. Наприклад, якщо в 2019 році ми виконували регулярні рейси до Ріміні з Києва та Харкова, то в 2020 році плануємо додати вильоти зі Львова, Запоріжжя, Одеси. Також ми плануємо розширити мапу маршрутів до Кіпру – до рейсів з Києва та Харкова додаймо рейси з Запоріжжя, Одеси та Львова. В той же час на конкретних напрямках, де ми вже літали в 2019 році, будемо додавати нові частоти. Така стратегія більш виправдана, ніж відкривати та розвивати польоти до нових іноземних аеропортів", – розповів Хайнацький.

Раніше повідомлялося, що Державіаслужба дозволила лоукостеру SkyUp здійснювати рейси із Запоріжжя до Тель-Авіва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook