Із суперечками та батьківським пікетом на сесії Запорізької облради розв’язали кадрові питання

Кадрові рішення ухвалили депутати Запорізької облради на позачерговій сесії, що відбувається сьогодні, 14 березня
 

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Із запеклими суперечками відбувалося у Запорізькій облради голосування по кадрових питаннях. Ще на самому початку з зали пролунали заяви, що винесення кадрових питань на позачергову сесію є незаконним. Утім, до порядку денного вони потрапили.

Скандал виник навколо проекту щодо звільнення головлікаря спеціалізованого будинку дитини "Сонечко" Олени Лебедєвої у зв’язку з закінченням строку контракту. Цим же проектом пропонувалося покласти обов’язки головлікаря на заступницю Лебедєвої. До сесійної зали прийшли батьки дітей, що отримують лікування у закладі, вони виступили на підтримку керівниці. Проти звільнення виступила й низка депутатів, назвавши його незаконним. Врешті обранці не підтримали звільнення, за проголосували лише 39 депутатів. Таким чином  контракт Лебедєвої автоматично подовжено ще на три роки.

Решта кадрових питань пройшли гладко: без зволікань продовжили строки дії контрактів із директором Запорізького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Запорізької обласної ради    Миколою Ярмощуком та директором   Запорізького обласного контактного центру Ольгою Савенковою.

Також депутати затвердили зміни до Порядку проведення конкурсу щодо визначення претендентів на посаду керівника закладу вищої освіти, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області.

Нагадаємо, для розгляду на позачерговій сесії Запорізької обласної ради, що відбувається сьогодні, 14 березня, заплановані майже півсотні питань.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя