ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ірина Коміссар пояснила, чому Сін всім розбазікав, що його облили лайном

Помічниця Євгена Анісімова: Сін - вічний заступник, який всього лише підлаштовується під ситуацію
Depo.
25 травня 2015 17:26
ФОТО: depo.ua
Ірина Коміссар пояснила, чому Сін всім розбазікав, що його облили лайном
Ірина Коміссар пояснила, чому Сін всім розбазікав, що його облили лайном

Ірина Коміссар, яку мер Запоріжжя Олександр Сін фактично звинуватив у погрозах на його адресу, каже, що дійсно зустрічалась з заступником Сіна Валерієм Еделєвим і говорила з ним стосовно подальшої долі керівника комунального підприємства "Запоріжринок" Андрія Нетреби. Про це вона розповіла в ексклюзивному коментарі порталу Запоріжжя.depo.ua.

"Так, я приїздила до Еделєва і ми говорили з приводу Андрія Нетреби і його контракту - але мова йшла про те, що Андрій не тримається за свою посаду, - розповіла вона. - Ми обговорювали те, що буде з ринками, якщо їх очолить не представник Запоріжжя, як це було вже рік тому, коли Сін призначив Здоровець (Олена Здоровець - мешканка Дніпропетровська фактично представляла в Запоріжжі інтереси донецького бізнесмена Андрія Альоші, підприємці звинуватили її в поборах - ред.) і результати цього призначення кожен підприємець відчув на собі".

Коміссар також зауважила, що не бачить нічого дивного в тому, підприємці ринків підтримують саме Нетребу. Але, за її словами, питання виявилося саме в посаді, і далі почалися дії, спрямовані на звільнення Нетреби. 

"Уявіть собі ситуацію - людина обдзвонює всіх і каже, що його облили лайном. Так, я вважаю це низько і не правильно. Але навіщо всім про це розповідати? - зазначила вона, маючи на увазі інцидент з мером Запоріжжя Олександром Сіном, коли невідомі облили його рідиною з характерним запахом. – А потім все стало зрозуміло - через якийсь період ця людина робить заяву на прес-конференції, із звинуваченнями".

"У задачі питається - скільки дали Сіну за цю досаду директора ринків, що він пішов на таке?

Я думаю логіка зрозуміла, а на що він здатен - я знаю", - також додає Ірина Коміссар.

Окрім того, жінка запевняє, що в разі потреби готова надати свої свідчення. "Якщо Сін хоче моїх свідчень - вони будуть. А те що він говорить з приводу Євгена Олександровича - стільки скільки зробив Анісімов для розвитку Запоріжжя - Сін не зробив і ніколи не зробить. Сін вічний заступник, який всього лише підлаштовується під ситуацію і слідує політичним трендам", - вірезюмувала вона.

Нагадаємо, що Ірина Коміссар з 2012 до початку 2014 року очолювала управління внутрішньої політики Запорізької міської ради.