ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Індустріалбанківці трошки "перепиляли" свої три гектари на Великому Лузі

ТОВ "Маяк-СНС" отримало дозвіл від міської влади на затвердження нового поділу своєї ділянки на Великому Лузі
Depo.
23 червня 2015 09:49
ФОТО: depo.ua

Відповідний пункт оприлюднений в переліку проектів рішень Запорізької міської ради з питань затвердження землевпорядної документації, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Рішення "Про затвердження ТОВ "Маяк-СНС" технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Ленська,22а/ вул. Котельникова,10 для розташування житлово-рекреаційного комплексу (площа 2,6085 га)" планується до розгляду та голосування на найближчій сесії. Раніше, в грудні 2014-го року, депутати проголосували за надання згоди на поділ земельної ділянки, що належить "Маяк-СНС", загальною площею в 3,1034 га.

Йдеться про земельну ділянку № 2310100000:04:042:0623, розташовану на перетині вулиць Ленської й Котельнікова, де колись розташовувався один з чисельних таборів відпочинку Великого Лугу. Від даної ділянки площею в 3,1034 га відокремили 0,4949 гектари. Ці майже пів-гектари поділили на п'ять ділянок, кожна по 0,099 га (або майже по 10 соток), що розташовані вздовж вулиці Котельнікова. Відповідно, там зараз лишається одна велика ділянка площею в 2,6085 га та п'ять маленьких площею по 0,99 га. Уся ця земля була передана "Маяк-СНС" в оренду "для розташування житлово-рекреаційного комплексу" рішенням міської ради в травні 2008-го року.

Співзасновниками ТОВ "Маяк-СНС" є Андрій Курганський, Сергій Супрунюк, Артем Лазня, Олена Розумович, Наталія Лук'янова, та Микола Солдатенко опосередковано через ТОВ "Зап-Екоресурс". Кожен з співзасновників володіє частиною по 665 тис. грн. Андрій Курганський раніше був президентом ФК "Металург", до його продажу. Сергій Супрунюк очолював службу безпеки "Індустріалбанку". Олена Розумович посідала керівні посади в групі компаній з нерухомості "Арсенал", що були афілійованійз "Індустріалбанком". Микола Солдатенко й Артем Лазня входили до наглядової ради "Індустріалбанку".

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua