Інавгурацію Зеленського 20 травня підтримали п’ятеро запорізьких нардепів-мажоритарників

Верховна рада України підтримала проект постанови №10270-2 щодо призначення інавгурації обраного президента Володимира Зеленського у понеділок, 20 травня. З фракції БПП проти цього проголосували лише два нардепи, один з них – запоріжець Ігор Артюшенко
 

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на дані поіменного голосування.

Проект постанови про дату, час і місце проведення урочистого засідання Верховної Ради України, присвяченого складанню присяги Українському народові новообраним Президентом України Зеленським В. О. (№10270-2), яким інавгурацію призначено на 20 травня, підтримали п’ятеро з дев’ятьох запорізьких нардепів-мажоритарників.

У фракції БПП "за" проголосували двоє запоріжців: Сергій Валентиров та Микола Фролов. Ігор Артюшенко голосував "проти". Петра Сабашука під час голосування в сесійній залі не було.

Свій голос за інавгурацію 20 травня віддав "опоблоківець" Євген Балицький та запорізькі депутати з групи "Воля народу" В’ячеслав Богуслаєв та Олександр Пономарьов. Їхній "одногрупник" Володимир Бандуров не голосував, як і позафракційний Вадим Кривохатько.

Загалом, проект підтримали 315 нардепів. 

Нагадаємо, в Запорізькій області в другому турі президентських виборів Володимир Зеленський отримав 86,55% підтримки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя