ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ігор Артюшенко очолив Запорізьку міську організацію політичної сили Президента України

Ігор Артюшенко очолив Запорізьку міську організацію політичної сили Президента України
Depo.
2 вересня 2015 21:45
ФОТО: depo.ua

Народний депутат України Ігор Артюшенко очолив Запорізьку міську організацію Партії "Солідарність" - Блок Петра Порошенка". Про це парламентар заявив у соцмережі Facebook, опублікувавши документ, який підтверджує нову посаду.

"Рішення давалось важко, бо останні шість років я не бачив себе в жодній з політичних партій. Але виклики сучасності - місцеві вибори, які мають знести прогнилу нинішню запорізьку владу та не допустити реваншу корупціонерів, бандитів, сепаратистів з Донбасу і перефарбованих щурів, не залишили мені вибору.

Лишалось або робити вигляд, що моя робота - це виключно депутатська діяльність в Києві та окрузі, або взяти кермо в свої руки і нести повну відповідальність за результат. Я обрав останнє", - зазначив Ігор Артюшенко. Народний депутат закликав запоріжців долучатись до діяльності та активно брати участь у побудові успішного, сучасного міста, наголосивши на тому, що мешканці Запоріжжя за останні два роки довели своє право на кращу долю.

"Півтора роки назад був перший бій - вибори Президента України, де в першому турі український народ віддав свою підтримку нинішньому главі держави, задля реалізації європейського, демократичного майбутнього. Другим боєм стали парламентські вибори, на яких ми поставили основне завдання - не дати пройти жодному «ахметівському» кандидату в Запоріжжі. І ми вдало впорались з цим завданням. Наразі на нас чекає останній, найважчий бій. Цей бій - міські вибори, які є найважливішими. Адже без адекватного, демократичного міського голови і без проукраїнської демократичної більшості в міськраді в умовах децентралізації влади, буде достатньо важко реалізувати те, за що ми так довго боролись", - зазначив Артюшенко.

Парламентар наголосив, що саме бажанням очолити «найважчий і найважливіший бій» на місцевому рівні в Запоріжжі і викликане рішення очолити місцевий осередок Президентської політичної сили.

Разом з тим, народний депутат виділяє два основні завдання, які стоять перед Запорізькою міською організацією партії "Солідарність" - Блок Петра Порошенка".

Перше викликане загрозою, яку Ігор Артюшенко називає "зовнішньою". Вона полягає в бажанні політичного реваншу зі сторони донецьких «регіоналів», представлених політичною силою Опозиційний блок, очільники якого хочуть отримати контроль над Запоріжжям.

"Опозиційний блок, який складається з донецького менеджменту активно "окуповує" Запорізький край, адже втративши свою вотчину на Донбасі і довівши край до війни і хаосу, Ахметов нині хоче політично закріпитись у Запоріжжі. До чого це може призвести ми можемо побачити, поглянувши на нинішній Донецьк або Луганськ.

Наше завдання об'єднати запоріжців перед цією загрозою і дати гарну відсіч донецьким "регіоналам", адже Запоріжжям мають керувати його мешканці", - наголошує Артюшенко.

Також парламентар наголошує, що важливо не допустити до влади місцевих нинішніх казнокрадів, які довели місто до комунального колапсу і розрухи в усіх сферах життєдіяльності.

"Є чітке розуміння того, що за 5 років кожен запоріжець побачив на власні очі повну бездіяльність місцевої влади. Ми бачимо розруху в сфері комунального господарства і разом з тим корупцію в медицині та освіті, але найбільш корумпованими стали місцева влада Запоріжжя. Далі допускати розвал індустріального, майже мільйонного міста неприпустимо і цю ситуацію треба міняти на місцевому рівні, чим ми і займемось", - зазначив народний обранець.

Другим, пріоритетним завданням Запорізької міської організації Партії"Солідарність" - Блок Петра Порошенка" Артюшенко називає формування молодої команди за такими трьома критеріями як професіоналізм, патріотичність та порядність. Саме такі нові кадри за словами парламентаря мають реалізувати загальнодержавну програму на місцях і міняти місто на краще після багаторічного застою.

На дещо провокаційне запитання - чи закликає Ігор Артюшенко голосувати запоріжців за партію «Блок Петра Порошенка "Солідарність", народний депутат відповідає наступним чином - "Політичний вибір - це особиста справа кожної людини. На відміну від тих, хто купує голоси за гречку або солодкі обіцянки, я вважаю, що запоріжці виховані, освічені люди, і кожен сам зможе прийняти для себе рішення. Я для себе рішення прийняв. Хочеться лише щоб кожен запоріжець, прийшовши на виборчу дільницю усвідомлював, що від того як він проголосує залежатиме не лише його доля, а й доля його дітей".