ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хто з запорізьких нардепів-мажоритарників орендує житло у Києві за бюджетний кошт

П’ятеро запорізьких депутатів-мажоритарників отримали компенсації за винайм житла у столиці
Depo.
10 березня 2016 17:26
ФОТО: depo.ua

У лютому компенсації за оренду житла отримали Ігор Артюшенко, Євген Балицький, Сергій Валентиров, Олександр Понамарьов і Микола Фролов. Відповідна інформація з’явилася на сайті Верховної Ради, передає портал Depo.Запоріжжя.

З нардепів, що “змушені” винаймати житло у столиці за рахунок виборців, щонайменше двоє мільйонерів. Це - Олександр Пономарьов і Сергій Валентиров.
Згідно, з декларацією про доходи у 2014 році, статки Олександра Пономарьова становили 1 млн. 300 тис. 960 гривень, Сергія Валентирова - 6 млн. 605 тис. 791 гривню.

Як повідомляв портал Depo.Запоріжжя, у дружини колишнього регіонала Євгена Балицького минулого літа “було знайдено“ п’ять літаків Cessna 172 RG 1980-1982 років випуску, вартість кожного становить $40 – 100 тис в залежності від кількості польотних годин.

Нагадаємо, що максимальний розмір компенсації за житло становить 14 тис. грн. Згідно зі статтею 32 закону "Про статус народного депутата", депутату протягом всього строку виконання депутатських повноважень щомісячно видаються кошти для компенсації вартості проїзду, оренди житла або винайму готельного номера, а також відшкодовуються витрати, пов'язані з виконанням депутатських повноважень, у розмірі місячної заробітної плати народного депутата, що не підлягають оподаткуванню.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя