ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Християнські церкви Запоріжжя виступили проти змін до Конституції через загрозу одностатевих шлюбів

Камінем спотикання у пропонованих змінах став проект статті 27 Конституції, де немає окреслення статі та кількості партнерів у шлюбі
Depo.
13 серпня 2015 09:22
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Depo.Запоріжжя, при Санктуарії Бога Отця Милосердного відбулася третя Міжконфесійна зустріч, яка зібрала більше ніж 20 представників християнських церков і спільнот Запоріжжя.

Під час зустрічі представниками християнських об'єднань підписали окремі звернення до Президента України та голови Верховної ради, де висловили вимогу не допустити змін в Конституції України, що підготовлені Робочою групою з прав людини Конституційної комісії.

Як наголошують представники Церков, в статті 51 діючої Конституції України окреслює шлюб як союз жінки і чоловіка (Стаття 51. Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка), а у пропонованих змінах ці поняття викреслені, (Стаття 27. Право на шлюб, створення сім'ї гарантуються законом). В такій, новій редакції, немає окреслення статі та кількості партнерів у шлюбі.

Крім цього, йдеться у зверненні, в статті 35 запропоновано доповнення про «сексуальну орієнтацію» та заборону дискримінації на цьому тлі. Таким чином буде заборонено назвати гріх гріхом, а всі, хто це зробить, стануть порушниками закону. Вище наведені плани зміни Конституції в цих питаннях містять у собі серйозні загрози для інституту сім'ї в Україні, створюють підґрунтя для легалізації неприйнятних для морального здоров'я суспільства одностатевих партнерств і переслідування моралі заснованої на Божих заповідях.

Серед інших, звернення підписали старший пресвітер обласного об'єднання Євангельських християн баптистів у Запорізькій області П.П. Метленко; Екзарх Донецький Української Греко-Католицької Церкви Владика Степан (Меньок); Генеральний вікарій, єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні Ян Собіло; Єпископ Запорізький та Мелітопольський Української Православної Церкви Київського Патріархату Владика Фотій (Давиденко); Старший пресвітер об'єднання Церков християн віри Євангельської п'ятидесятників Запорізької області В.Є. Гедаревич тощо.

Будь в курсі всіх подій Запоріжжя з Depo.Запоріжжя