Херсон без тепла: школярів відправили на канікули, в дитсадках встановлюють обігрівачі

Херсонська ТЕЦ досі не почала постачання теплоносія через заборгованість перед Нафтогазом та, як наслідок, відсутності лімітів на газ

Про це заявили у Херсонській міській раді, передає Depo.Херсон.

Херсонська влада характеризує ситуацію у Херсоні, як наближену до надзвичайної через відсутність теплопостачання з Херсонської ТЕЦ.

Станом на 13 листопада без тепла лишаються майже 600 будинків, понад десяток шкіл, 16 дитячих садків, вісім установ охорони здоров'я, три заклади культури.

Від завтра, 14 листопада, в тринадцятьох херсонських школах, що мають опалюватися від ТЕЦ, призупиняють навчально-виховний процес, поки на чотири дні. У дитсадках наказано встановити обігрівачі.

Міська влада зазначає, що в Херсоні через відсутність тепла зростає соціальна напруга. Ситуацію розбирали на міській комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За підсумками звернулися до регіальної комісії ТЕБ та НС щодо негайного розгляду питання про початок надання Херсонською ТЕЦ послуг з теплопостачання.

Окрім того, департамент житлово-комунального господарства має підготувати пропозиції щодо переведення будинків та об'єктів соціальної сфери на опалення від інших джерел теплопостачання. Також буде розглянуте питання про надання жителям Херсона права на встановлення автономного опалення в багатоквартирних житлових будинках.

Без опалення Херсон залишився через не виділення НАК "Нафтогаз України" лімітів на газ. Це, у свою чергу, обумовлено боргами ТЕЦ перед Нафтогазом. За словами нинішнього керівника ТЕЦ Віктора Судака, борг населення становить 61 млн.грн.

У міськраді, у свою чергу, повідомили, що Президент України Петро Порошенко сьогодні має провести термінову нараду з питання надання номінацій декільком держпідприємствам України, у тому числі, для Херсонської ТЕЦ.

Раніше повідомлялося, що опалювальний сезон на Запоріжжі почався не без проблем.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя